Tworząc markę ROSAFILO myśleliśmy o tym, aby każdy produkt przez nas przygotowywany był wyjątkowy bo przecież każda z nas jest wyjątkowa i lubimy otaczać się produktami pięknymi ale również takimi, które charakteryzują się wysoką jakością. W związku z tym dla każdej z nas nie jest obojętne, co stosujemy na naszą skórę. Idąc tym tropem chcieliśmy, aby każda z Pań chociaż na chwilę mogła przenieść się do bajecznego ogrodu, pełnego kolorów, zapachów i zdrowia. 100 % składników w naszych kosmetykach jest naturalne!

Trend na kosmetyki naturalne wytworzył jednak na rynku wiele produktów, które tylko kosmetyki naturalne udają. Wystarczy przeczytać skład INCI a tam parabeny, wazelina, barwniki syntetyczne i inne sztuczne składniki. Nie zwracamy na to uwagi a powinniśmy, pamiętajmy aby czytać składniki INCI i wyciągać wnioski!

Produkty marki ROSAFILO w swoim składzie mają certyfikowane surowce roślinne lub mineralne. Składniki zawarte w naszych produktach odżywiają i regenerują skórę. Każdy produkt jest niezwykle bogaty w witaminy oraz minerały. Dzięki naszym produktom chcemy zapewnić pielęgnację naszej skórze. Naszym głównym założeniem było podarowanie kobietom produktów, które będą zarówno piękne jak i naturalne jeśli chodzi o zawarty w nich skład. Jest to dla nas najważniejsze. Kosmetyki marki ROSAFILO to połączenia natury i piękna.