Advantages

100% naturalne składniki

100% naturalne składniki

Ręcznie przygotowywane

Ręcznie przygotowywane

Polski Produkt

Polski Produkt

O nas

Rosafilo.pl - naturalne kosmetyki

Czy zastanawiałaś się kiedyś, ile dobroczynnych, odżywczych składników kryje się w otaczającej nas na co dzień naturze? Jeśli pragniesz pielęgnacji opartej wyłącznie na tych składnikach, które przygotowała dla nas przyroda, Rosafilo z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jako producent kosmetyków naturalnych stawiamy wyłącznie na starannie wyselekcjonowane składniki roślinne oraz mineralne.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz przede wszystkim masła do ciała, parówki na twarz, pilingi kosmetyczne oraz sole do kąpieli o głęboko odżywczych i pielęgnacyjnych właściwościach. Wyróżniają się one także intensywnymi, intrygującymi zapachami, uzyskiwanymi dzięki użyciu olejków eterycznych. Produkty takie jak np. sól do kąpieli mają dodatkowe właściwości aromaterapeutyczne, relaksujące oraz rozgrzewające.

Nasz sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi oferuje także produkty (np. masła do ciała czy pilingi) o działaniu wygładzającym, przeciwzapalnym, antycellulitowym, regenerującym oraz nawilżającym. Wszystkie te właściwości uzyskiwane są bez stosowania chemii, a jedynie dzięki całkowicie dobroczynnym składnikom mineralnym oraz roślinnym.

Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i przenieś się do krainy pięknych zapachów, intensywnych kolorów oraz głębokiego relaksu. Gwarantujemy, że dzięki naszym masłom do ciała, parówkom na twarz, solom do kąpieli oraz pilingom stworzysz własne domowe SPA, o jakim zawsze marzyłaś!

Czy wiesz że...

Czy wiesz że...

Bursztyn który dodajemy do naszych produktów jest kopalną żywicą drzew iglastych. Składa się głównie z węgla, tlenu, wodoru i niewielkich ilości siarki i jodu. Mimo tak niepozornego składu od dawna wierzono w jego magiczną moc. Bursztyn jest nie tylko wspaniałą oprawą naszej urody, ale pielęgnuje i odżywia skórę. Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla. Pobudza również metabolizm skóry, widocznie poprawia stan nawet bardzo zmęczonej cery. Po użyciu kosmetyków zawierających bursztyn skóra staje się jędrna, elastyczna, napięta i wygląda młodo i świeżo.

AKTUALNOŚCI...