WIZJA MARKI

Żyjemy w dobie cywilizacji technicznej, w środowisku mocno przetworzonym i industrialnie nieestetycznym, a zarazem poprzez upowszechnienie mediów i kontaktów wirtualnych – odrealnionym. Poszukiwanie tego, co naturalne i tego, co rzeczywiste, staje się ważnym punktem odniesienia dobrego życia.

Marka Rosafilo tworzy produkty dla przyjemności, zdrowia i urody.


Firma okazuje swój szacunek dla środowiska naturalnego nie tylko przez skład produktów, ale również przez opakowania. Wszystkie wykonane są ze szkła lub z wysokogatunkowego plastiku nadającego się do recyklingu. W planach mamy używanie wyłącznie opakowań szklanych.


Produkty marki ROSAFILO są w 100% naturalne, przygotowane na bogatej bazie certyfikowanych surowców roślinnych i mineralnych zapewniając skórze zdrowie i pielęgnację.Kosmetyki są produkowane od lutego 2018 r.; ich produkcja jest ciągła; produkty są rozwijane na bieżąco oraz dostosowywane do zmieniających się trendów w branży kosmetycznej .

W najbliższych czasie planujemy poszerzenie naszego zaplecza produkcyjnego. W związku z dalszym rozwijaniem się marki ROSAFILO i poszerzaniem kanałów dystrybucyjnych w 2021 roku będziemy oferować nasze kosmetyki również na rynkach międzynarodowych.

Marka Rosafilo jako jedyna w Polsce używa w swoich produktach słowo polskie piling. Mimo takiej różnicy produkt został świetnie przyjęty na rynek.

Firmę wyróżnia szerokie grono odbiorców – kosmetyki są adresowane do hoteli SPA i gabinetów kosmetycznych, ale również dla indywidualnych klientów.